Cecyliada 2020 – Wszystkie sztuki dozwolone – konkurs.

Drogie Studentki, Drodzy Studenci!

W tym roku jedno z naszych ulubionych świąt uczelnianych – Cecyliada – odbędzie sie w wyjątkowej formie. Pomimo, że nie możemy zobaczyć Waszych talentów na scenie, wciąż jesteśmy ciekawi drzemiących w Was pokładów kreatywności. Dlatego postanowiliśmy stawić czoła zamknięciu Uczelni i zorganizowaliśmy coś specjalnego!

Zapraszamy wszystkich studentów Akademii Ignatianum do udziału w Cecyliadowym konkursie, w którym “Wszystkie sztuki dozwolone”!

Zaprezentujcie nam swój talent i w formie elektronicznej prześlijcie na adres: cecyliada2020@gmail.com do 18 listopada 2020, do godziny 23:59. Jury oceni i wyłoni najciekawsze prace, a następnie nagordzi je podczas oficjalnego ogłoszenia wyników na naszych mediach społecznościowych. Zapraszamy również do obserwowania naszych kont na Instagramie i Facebooku, ponieważ tam też będą na Was czekać okazje do wykazania się kreatywnością i zdobycia nagród.

Z niecierpliwością czekamy na Wasze prace i zachęcamy do wspólnej zabawy na Cecyliadzie 2020.