Jesteśmy studentami i działamy dla studentów! Jako Samorząd Studencki dążymy do zwiększenia integracji wspólnoty akademickiej naszej uczelni. Chcemy też, by rozpoznawalność Akademii Ignatianum zwiększyła się na tle innych uczelni wyższych z Krakowa, dzięki organizowanym przez nas wydarzeniom. Każdy z was może pomóc nam swoimi pomysłami, ale również pomagając w organizacji samorządowych akcji. Poniżej przykłady kilku wydarzeń, które są cyklicznie organizowane przez Samorząd Studencki Akademii Ignatianum w Krakowie.

Cecyliada

“Cecyliada” to coroczny Przegląd Twórczości Studentów Akademii Ignatianum organizowany z okazji dnia świętej Cecylii, patronki muzyków. W trakcie wydarzenia uczestnicy zyskują szansę do zaprezentowania swojej pasji, zdolności, umiejętności z zakresu śpiewu, tańca, recytacji, kabaretu, teatru etc..

Jest to czas zabawy i kreatywności oraz możliwość do integracji środowiska studenckiego.
Lubisz występować przed publiką i pałasz zamiłowaniem do śpiewu? A może grasz na jakimś instrumencie? W takim razie Cecyliada jest w sam raz dla Ciebie! Serdecznie zapraszamy do udziału już w listopadzie!

 

Bal ignatianum

Bal Studentów i Absolwentów Ignatianum zagościł na stałe w kulturze akademickiej Uczelni. Organizowany w okresie karnawału, stanowi wyśmienitą okazję do spędzenia czasu w gronie przyjaciół przy tańcu i zabawie do białego rana. Wydarzenie zawsze cieszy się znakomitą frekwencją i z każdym rokiem staramy się je wzbogacać o nowe elementy.

K r w i o d a w s t w o

Średnio trzy razy w roku organizujemy uczelnianą akcję oddawania krwi. Zachęcamy wszystkich do udziału i dołoączenia do grona dawców. Każdy wkład jest na wagę złota i może uratować czyjeś życie.

Kto może oddać krew i jakie są do tego inne przeciwwskazania? – więcej informacji:
http://rckik.krakow.pl/jak-oddac-krew/
http://twojakrew.pl/index.php/kto-moze-oddac-krew/

unnamed (6)